Rekrutacja: tel. +48 22 129 17 80, +48 608-670-533, Zapisz się online!
PKiN, VIII piętro, pokój 803A

Od 19 stycznia do 10 lutego br. studenci pedagogiki pod opieką dr Katarzyny Ciborskiej organizują trzy akcje animacyjne o charakterze wolontariackim:

  1. Zbiórkę materiałów szkolnych i książek dla dzieci i młodzieży, które trafią do małych mieszkańców Domu dla Samotnych Matek z Dziećmi „Nazaret” w Brwinowie (materiały posłużą nie tylko za prezenty dla maluchów, ale także jako materiały wykorzystane podczas warsztatów artystycznych dla dzieci, które poprowadzą nasi studenci);
     
  2. Zbiórkę książek dla studentów naszej Uczelni, dzięki której w budynku na ul. Karmelickiej zostanie stworzona „strefa odpoczynku”, gdzie każdy będzie mógł przeczytać dostępną książkę;
     
  3. Wycieczkę po Starym Mieście dla studentów zagranicznych z naszej Uczelni, której celem jest pogłębianie integracji studentów polskich i zagranicznych. 

Zapraszamy do udziału we wszystkich przedsięwzięciach! Szczegółowe informacje na temat poszczególnych akcji można znaleźć na plakatach wywieszonych w budynku Uczelni.

O Uczelni

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Linki
Ostatnie wiadomości
Zarządzenie Prezydenta WPANS nr 1/2021
Zarządzenie Rektora nr 19/2022