Rekrutacja: tel. +48 22 656 62 56, PKiN, VIII piętro, pokój 803A, Zapisz się online!

05.10.2018 - Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019

5 października odbyła się uroczysta  Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019. Był to szczególny dzień dla tych, którzy rozpoczęli studia oraz dla całej akademickiej społeczności.Oprócz uroczystego wręczenia legitymacji reprezentacji studentów I semestru była to także okazja do przyznania nagród i wyróżnień naszym najlepszym studentom.

Bardzo serdecznie dziękujemy za obecność wszystkim zaproszonym gościom, a w szczególności prof. zw. dr hab. Marii Szyszkowskiej za wygłoszenie inspirującego wykładu inauguracyjnego pod tytułem "Granice wolności w demokratycznym państwie".

Podczas uroczystości wysłuchaliśmy także m.in. okolicznościowego wystąpienia JM Rektora prof. nzw. Zdzisława Gajewskiego i Prorektora ds. Studiów dr Czesława Pietrasa, głos zabrała także przedstawicielka Rady Samorządu Studenckiego - Ewelina Marszał.

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
O Uczelni

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Linki
Ostatnie wiadomości
Wszystkich zainteresowanych studiowaniem w naszej Uczelni zapraszamy…
W dniu 12 stycznia 2020 roku działające w naszej Uczelni Studenckie…