Rekrutacja: tel. +48 22 129 17 80, +48 608-670-533, Zapisz się online!
PKiN, VIII piętro, pokój 803A

Program Dnia Otwartego 1.02.2020 r.


 

Wszystkich zainteresowanych studiowaniem w naszej Uczelni zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się 1 lutego w Pałacu Kultury i Nauki (VIII piętro). W ramach Dnia Otwartego będzie można porozmawiać z wykładowcami, spotkać członków Samorządu Studenckiego, a także wziąć udział w ciekawych warsztatach:

10.00-10.45 Dr Irena Malinowska, Przestępstwa handlu ludźmi 

Podczas warsztatu o charakterze profilaktycznym zostanie przybliżone zjawisko przestępczego handlu ludźmi, metody działań sprawców przestępstw, a także prawa ofiar i pokrzywdzonych tym procederem. Handel ludźmi jest poważnym zagrożeniem, szczególnie dla młodych ludzi szukających pracy w Polsce i poza jej granicami.

10.45-11.30 Dr Łukasz Muniowski, Znasz angielski, ale czy umiesz rozmawiać po angielsku?

Warsztat przyniesie odpowiedź na pytanie, czym różni się język angielski mówiony od języka pisanego. Będzie można się przekonać, dlaczego Polacy w UK lub w USA nie zawsze rozumieją, co mówią do nich miejscowi.

11.30-12.15 Dr Natalia Rapa, Kreatywność w biznesie

W trakcie warsztatu zostanie pokazane, że prowadzenie biznesu wymaga od przedsiębiorcy myślenia prospektywnego, umiejętności rozwiązywania problemów biznesowych, kompetencji, dla których przestrzeń rozwoju stanowi myślenie kreatywne. Na czym polega taki proces? Kiedy zaczyna się myślenie kreatywne, a kończy myślenie logiczne? Co mówią badania naukowe na temat kreatywności przedsiębiorców w Polsce, a na świecie? Skąd  czerpać pomysły na własny biznes? Po warsztacie będzie można odbyć konsultacje indywidualne z wykładowcą na temat pomysłu na własny biznes.

Zapraszamy!

 

 
O Uczelni

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Linki
Ostatnie wiadomości
Zarządzenie Prezydenta WPANS nr 1/2021
Zarządzenie Rektora nr 19/2022