PLAN PREZENTACJI WSZECHNICY POLSKIEJ AKADEMII NAUK STOSOWANYCH

10.00-11.00: wyświetlenie filmu promocyjnego, rozdawanie gadżetów reklamowych. Udzielanie informacji na temat rekrutacji i nowych możliwości studiowania. Kandydaci na studia z ulotką Wszechnicy Polskiej będą mogli zarejestrować się bez opłaty wpisowej.

11.00-13.00: prezentacja Studenckiego Koła Naukowego Filologii “Parenthèse (uczestnicy: dr Marta Cywińska i student); wywiad z opiekunem koła i studentką, organizacja konkursu-loterii. GOŚĆ SPECJALNY: Przemysław E. Gębal - prof. dr hab. n. hum., lingwista stosowany. glottodydaktyk, pedeutolog. Profesor Politechniki Śląskiej i Uniwersytetu Warszawskiego.

Wyświetlenie prezentacji pt.: Galeria Balzaka

Loteria dla miłośników literatury

Celem konkursu jest sprawdzenie wiedzy przyszłych studentów z zakresu klasycznych dzieł literatury wszystkich filologii (np.: hiszpańskiej, rosyjskiej, francuskiej niemieckiej oraz angielskiej), oferowanych przez Wszechnicę Polską Akademię Nauk Stosowanych. PRZEWIDZIANE SĄ ATRAKCYJNE NAGRODY KSIĄŻKOWE!

13.00-14.00: zaproszenie do udziału w wykładzie promocyjnym na temat Wszechnicy Polskiej: historia i współczesność działalności akademickiej, oferta dydaktyczna i możliwości studiowania w programie Erasmus+: piętro 8.

14.00- poczęstunek organizowany przez PKiN

16.00-pokazy tańca-balet na świeżym powietrzu.

16.30-17.30: spotkanie z mgr Joanną Trzcionką i rozmowa na temat nauczania języków obcych w Wszechnicy Polskiej Akademii Nauk Stosowanych

18.00: zakończenie spotkania.

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.