Rekrutacja: tel. +48 22 656 62 56, +48 608-670-533, Zapisz się online!
PKiN, VIII piętro, pokój 803A

Specjalność: Administracja w przedsiębiorstwie

Sukces nowoczesnego przedsiębiorstwa zależy głównie od tego, że właściwe informacje docierają we właściwym czasie na odpowiednie miejsce. W ramach specjalności administracja w przedsiębiorstwie przygotowujemy studentów do sprawnego funkcjonowania w ramach przedsiębiorstw. Nasi absolwenci wyposażani są w szerokie spektrum wiedzy pozwalające na skuteczne wykorzystanie w praktyce teoretycznych podstaw funkcjonowania gospodarki. Praktyczny profil nauczania pozwala łączyć w procesie kształcenia praktykę (realizowaną w różnych podmiotach gospodarczych i administracyjnych) z przygotowaniem absolwentów do aktywnego działania tak w realizacji bieżących zadań jak i pobudzania innowacyjności i przedsiębiorczości.

Absolwent specjalności administracja w przedsiębiorstwie ma wiele do zaoferowania pracodawcy. Silne strony, jakimi wyróżniają się nasi absolwenci to między innymi: doskonała umiejętność przyswajania nowych technologii, zadaniowe podejście do pracy, ambicja, stawianie na rozwój osobisty, innowacyjność i wysoka samoocena.

Program kształcenia obejmuje m.in. przedmioty: Analiza działalności przedsiębiorstwa, Komunikacja w przedsiębiorstwie, Prawo finansowe, Rachunkowość finansowa i podatkowa, Strategia marketingowa, Zarządzanie projektami.

Wszystkie specjalności na kierunku "Administracja":

Dział Rekrutacji:
tel. +48 22 656 62 56
PKiN, VIII piętro, pok. 803A
rekrutacja@wszechnicapolska.edu.pl

Pełna oferta studiów I stopnia:

O Uczelni

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Linki
Ostatnie wiadomości