Rekrutacja: tel. +48 22 129 17 80, +48 608-670-533, Zapisz się online!
PKiN, VIII piętro, pokój 803A

Specjalność: Komunikacja w biznesie i dyplomacji  w języku: angielskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, francuskim, niderlandzkim

Wybierając tę specjalność zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji w kontekście działań zawodowych związanych z biznesem i administracją. Będziesz przygotowany do podjęcia pracy w instytucjach i organizacjach międzynarodowych oraz w korporacjach globalnych, wymagającej biegłej znajomości języków obcych. Znaczna część zajęć będzie miała charakter warsztatowy, w ramach których odkryjesz swoje umiejętności komunikacyjne oraz spożytkujesz je w planowaniu swojej kariery w administracji i biznesie międzynarodowym.

Specjalność kierowana jest do osób, które chcą podjąć pracę w międzynarodowym środowisku zawodowym i są zainteresowane intensywną nauką języków obcych.

Wszystkie specjalności na kierunku "Administracja":

Dział Rekrutacji:
tel. +48 22 656 62 56
PKiN, VIII piętro, pok. 803A
rekrutacja@wszechnicapolska.edu.pl

Pełna oferta studiów I stopnia:

O Uczelni

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Linki
Ostatnie wiadomości
W dniach 25- 29 lipca 2022r. Wszechnica Polska gościła w ramach…