Rekrutacja: tel. +48 22 656 62 56, +48 608-670-533, Zapisz się online!
PKiN, VIII piętro, pokój 803A

Specjalność: Doradztwo podatkowe

Specjalność ta przeznaczona jest dla osób, które chcą zdobyć wiedzę z zakresu efektywnego zarządzania finansami i podatkami.

Program studiów został opracowany przy udziale ekspertów i dostosowany jest do wymagań pracodawców. Doradca finansowy to specjalista, który dba o bezpieczeństwo finansowe swojego klienta, udziela mu porad i proponuje mu rozwiązania dotyczące inwestowania pieniędzy w różne przedsięwzięcia, pożyczania pieniędzy w najbardziej korzystny sposób oraz wyboru optymalnego opodatkowania.

Po ukończeniu tej specjalności absolwent może podjąć pracę w charakterze specjalisty w bankach, w funduszach inwestycyjnych, w domach maklerskich, w firmach rachunkowych i doradztwa podatkowego, jako pracownik działu finansowego, analityk kredytowy, specjalista bankowości, pośrednik finansowy. Może również prowadzić własną działalność gospodarczą.

Wszystkie specjalności na kierunku "Finanse i rachunkowość":

Dział Rekrutacji:
tel. +48 22 656 62 56
PKiN, VIII piętro, pok. 803A
rekrutacja@wszechnicapolska.edu.pl

Pełna oferta studiów I stopnia:

O Uczelni

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Linki
Ostatnie wiadomości