Rekrutacja: tel.  +48 608-670-533, Zapisz się online!
PKiN, VIII piętro, pokój 803A

Pedagogika

Studia: I stopnia
Tryb: stacjonarne, niestacjonarne
Czas trwania studiów: 3 lata (6 semestrów)
Język wykładowy: język polski
Uzyskiwany tytuł: licencjat
Specjalności: Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, Pedagogika pracy i zarządzanie zasobami ludzkimi, Wychowawca i opiekun dziecka, Terapia pedagogiczna, Resocjalizacja, Informatyka w edukacji, Pedagogika pracy i zarządzanie zasobami ludzkimi - NOWOŚĆ!

Chcesz zdobyć rzetelne podstawy do pracy pedagogicznej?

Pedagogika jest kierunkiem dla Ciebie!

Oferujemy studia, które dadzą solidne przygotowanie psychologiczno – pedagogiczne. Nasz program proponuje zajęcia praktyczne niezbędne do zrozumienia społeczno-kulturowego procesu nauczania i uczenia się oraz pracy opiekuńczo – wychowawczej. Na naszym kierunku studenci przygotowywani są do kształtowania własnej ścieżki zawodowej i rozwoju osobistego.

Nasi absolwenci, to wykwalifikowani specjaliści w zakresie pedagogiki, nauczania i wychowania, świetnie odnajdujący się w szybko zmieniającym się świecie. Studenci kończący nasze studia to osoby rzetelne, kreatywne, posiadające wysokie kompetencje społeczne, przygotowane do rozwiązywania trudnych problemów wychowawczych, wdrożone do aktywnego samorozwoju.

Wszechnica Polska we wszystkich programach studiów realizuje zajęcia kształtujące kompetencje kluczowe dla pracodawcy: kompetencje z zakresu komunikacji interpersonalnej i współpracy zespołowej, umiejętności uczenia się i własnego rozwoju, kreatywności, kierowania zespołem i zarządzania zasobami ludzkimi.

Perspektywy zawodowe:  centra kształcenia ustawicznego, lub instytucje pozaszkolne, opiekuńcze placówki oświatowe, internaty, centra pomocy rodzinie, ośrodki pomocy społecznej, instytucje interwencyjne, domy opieki paliatywnej, ośrodki animacji społeczno-kulturalnej, domy i centra kultury, ośrodki wypoczynku, kluby seniora oraz domy i ośrodki pobytu dziennego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, instytucje dialogu społecznego i instytucje partnerstwa lokalnego.

Pedagogika w Warszawie — studia zaoczne i dzienne

Studia pedagogiczne to bez wątpienia jeden z tych kierunków, do którego trzeba mieć powołanie. Dlaczego? Ponieważ wychowywanie i nauka młodych pokoleń to niebywale ważne, a wbrew pozorom, wcale nie tak łatwe zadanie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kandydatów do Szkoły Wyższej Wszechnica Polska w Warszawie, oferujemy pedagogiczne studia I stopnia prowadzone w dwóch trybach — stacjonarnym i niestacjonarnym. W czasie 3-letniego kursu każdy student jest zobowiązany do wyboru jednej ze specjalności, a są to m.in. Resocjalizacja, Coaching czy Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Warszawa to idealne miejsce do studiowania. Zapoznaj się ze szczegółowym programem kierunku pedagogika i weź udział w rekrutacji już dziś!

Dlaczego warto postawić na studia pedagogiczne?

Niezależnie od tego, czy planujesz zaoczne, czy też dzienne studia, w każdym z przypadków nabędziesz niezbędne umiejętności oraz wiedzę do tego, aby realizować się w wybranej dziedzinie. Po pedagogice w Szkole Wyższej Wszechnica Polska w Warszawie możesz podjąć się pracy zarówno w przedszkolach, żłobkach, jak i ośrodkach pomocy społecznej, instytucjach interwencyjnych czy też domach kultury. Jesteśmy przekonani, że dzienne lub zaoczne studia pedagogiczne przygotowują Cię do wielu wyzwań, z jakimi będziesz musiał mierzyć się w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Rozpocznij swoją edukację już dziś i stań się jednym ze studentów kierunku pedagogiki w naszej placówce. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!

Specjalności dostępne na kierunku "Pedagogika":

Dział Rekrutacji:
tel. +48 22 656 62 56
PKiN, VIII piętro, pok. 803A
rekrutacja@wszechnicapolska.edu.pl

Pełna oferta studiów I stopnia:

O Uczelni

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Ostatnie wiadomości
W dniach 25- 29 lipca 2022r. Wszechnica Polska gościła w ramach…