Rekrutacja: tel. +48 22 656 62 56, PKiN, VIII piętro, pokój 803A, Zapisz się online!

Specjalność: Animacja medialno-kulturalna

Lubisz pracować z ludźmi i dla ludzi? Cieszy Cię aktywowanie innych? Masz wiele pomysłów i chcesz je realizować z innymi? Twoją pasją jest aktywne działanie? Masz zadatki na lidera? Ta specjalność jest dla Ciebie! W trakcie studiów zdobędziesz szeroką wiedzę w zakresie współczesnej kultury, sztuki, mass mediów, dzięki czemu będzie mógł realizować zadania o charakterze społeczno-wychowawczym i kulturalnym. Nauczysz się jak organizować ciekawe zajęcia i warsztaty. Jak właściwie dobierać zajęcia do poszczególnych grup wiekowych i społecznych.

Absolwent specjalności Animacja medialno-kulturalna może znaleźć pracę w: ośrodkach, domach i centrach kultury, świetlicach i klubach osiedlowych, ośrodkach wypoczynku i organizacji turystycznych, centrach pomocy rodzinie, stowarzyszeniach i NGO, mediach lokalnych, kinach, teatrach, centrach sztuki.

Specjalność "Animacja medialno-kulturalna" jest uruchamiana w chwili zapisania się na nią odpowiedniej liczby studentów.

Wszystkie specjalności na kierunku "Pedagogika":

Dział Rekrutacji:
tel. +48 22 656 62 56
PKiN, VIII piętro, pok. 803A
rekrutacja@wszechnicapolska.edu.pl

Pełna oferta studiów I stopnia:

O Uczelni

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Linki
Ostatnie wiadomości
Wszystkich zainteresowanych studiowaniem w naszej Uczelni zapraszamy…
W dniu 12 stycznia 2020 roku działające w naszej Uczelni Studenckie…