Rekrutacja: tel. +48 22 129 17 80, +48 608-670-533, Zapisz się online!
PKiN, VIII piętro, pokój 803A

Specjalność: Zarządzanie i komunikacja miedzykulturowa w języku: angielskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, francuskim, niderlandzkim

 Wybierając tę specjalność zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności w zakresie zarządzania w organizacjach działających w środowisku międzynarodowym. Będziesz przygotowany do efektywnego planowania oraz monitorowania procesów komunikacyjnych i współpracy międzynarodowej z poszanowaniem współczesnej wielokulturowości i wielojęzyczności. W trakcie swoich studiów będziesz rozwijał swoje kompetencje wielojęzyczne i międzykulturowe. Znaczna część zajęć będzie miała charakter warsztatowy, w ramach których odkryjesz swoje umiejętności w zakresie zarządzania międzykulturowego oraz komunikacji międzykulturowej oraz spożytkujesz je w planowaniu swojej kariery w biznesie międzynarodowym.
 
Specjalność kierowana jest do osób, które chcą podjąć pracę w międzynarodowym środowisku zawodowym i zainteresowane są intensywną nauką języków obcych.

Wszystkie specjalności na kierunku "Zarządzanie":

Dział Rekrutacji:
tel. +48 22 656 62 56
PKiN, VIII piętro, pok. 803A
rekrutacja@wszechnicapolska.edu.pl

Pełna oferta studiów I stopnia:

O Uczelni

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Linki
Ostatnie wiadomości
W dniach 25- 29 lipca 2022r. Wszechnica Polska gościła w ramach…