Rekrutacja: tel. +48 22 656 62 56, +48 608-670-533, Zapisz się online!
PKiN, VIII piętro, pokój 803A

Specjalność: Wycena nieruchomości

Program studiów oraz kadra prowadząca zajęcia, składająca się z najwyższej klasy naukowców oraz praktyków, to podstawowe walory specjalności. W ten sposób możemy zagwarantować Wam jej przydatność, która widoczna będzie nie tylko w realizacji kolejnych szczebli edukacyjnych i uzyskaniu państwowej licencji rzeczoznawcy majątkowego, ale również umożliwi Wam głębsze rozumienie zasad ekonomii i gospodarki (w tym rynku nieruchomości), co z pewnością znajdzie przełożenie na Waszą sytuację na rynku pracy, nie tylko w zawodzie rzeczoznawcy majątkowego.

W związku z tym stawiamy na:

●      praktyczną naukę wyceny w różnorodnych segmentach rynku nieruchomości,

●      poznawanie przebiegu procesu inwestycji w nieruchomość oraz sposobów jego kontroli,

●      poznawanie różnorodnych metod i technik szacowania wartości nieruchomości,

●      poznawanie i stosowanie zasad zarządzania nieruchomościami w procesie ich eksploatacji, remontów i modernizacji,

●      praktyczną naukę technik sprzedaży wykorzystywanych na rynku nieruchomości.

Jako wykwalifikowany specjalista od zarządzania nieruchomościami, po studiach znajdziesz zatrudnienie między innymi w firmach, które zajmują się administrowaniem nieruchomościami komercyjnymi lub mieszkalnymi. Współpracując ze spółdzielnią albo wspólnotą mieszkaniową będziesz pełnić kluczową rolę organizatora rozmaitych usług prawniczych, konserwacyjnych, czy remontowych. W zależności od zajmowanego w przyszłości stanowiska możesz brać czynny udział w wydawaniu decyzji w odpowiedzi na rozmaite wnioski mieszkańców i użytkowników lokali, a tym samym wpływać na lokalną społeczność. Ukończyłeś studia pierwszego stopnia na kierunku Administracja, na specjalności Administracja w przedsiębiorstwie, Administracja państwowa i samorządowa, Informatyzacja administracji publicznej, Mediacja w postępowaniu administracyjnym, a może zdobyłeś wykształcenie na innej uczelni? Zachęcamy do dalszego rozwoju na studiach z zarządzania różnego rodzaju nieruchomościami!

Wszystkie specjalności na kierunku "Administracja":

Dział Rekrutacji:
tel. +48 22 656 62 56
PKiN, VIII piętro, pok. 803A
rekrutacja@wszechnicapolska.edu.pl

Pełna oferta studiów II stopnia:

O Uczelni

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Linki
Ostatnie wiadomości