Rekrutacja: tel. +48 22 129 17 80, +48 608-670-533, Zapisz się online!
PKiN, VIII piętro, pokój 803A

Specjalność: Filologia angielska z językiem polskim jako obcym

Decydując się na realizację specjalizacji nauczycielskiej na studiach licencjackich w zakresie filologii angielskiej z językiem polskim nauczysz się, jak efektywnie przekazywać tajniki języków angielskiego i polskiego języków obcych osobom pragnącym się ich nauczyć. Dowiesz się, jakich metod i technik pracy używać, by wspierać efektywny rozwój językowy swoich uczniów.  Odkryjesz tajniki motywowania innych oraz zdobędziesz wiedzę w zakresie psychologii i pedagogiki, która pozwoli Ci podejść do swoich uczniów rozwijających kompetencje w zakresie języków angielskiego i polskiego jako obcych w sposób nader „ludzki”.

W trakcie zajęć realizowanych na specjalności nauczycielskiej poznasz najnowsze trendy w uczeniu się i nauczaniu języków obcych oraz zdobędziesz wszystkie formalne kwalifikacje do nauczania języków angielskiego i polskiego jako obcych dzieci i młodzieży. Będziesz przygotowany/przygotowana do kontynuacji studiów nauczycielsko—lektorskich na poziomie magisterskim.

Nasz program studiów został stworzony przez kluczowych specjalistów, dydaktyków praktyków, autorów programów nauczania i podręczników oraz wieloletnich nauczycieli różnych języków obcych. Nasze studia mają charakter wybitnie praktyczny i dobrze przygotowują do podjęcia pracy w charakterze nauczyciela języka obcego.

Jako absolwent tego kierunku zyskasz kompetencje do:

  • skutecznego i sprawnego nauczania języków angielskiego i polskiego jako obcych w przedszkolach i szkołach podstawowych, także w prywatnych szkołach językowych oferujących nauczanie dzieci i młodzieży;
  • wdrażania najnowszych trendów w uczeniu się i w nauczaniu języków obcych;
  • podjęcia pracy w Polsce i w innych krajach europejskich.

Po ukończeniu studiów będziesz mogła/mógł podjąć zatrudnienie jako:

  • nauczyciel angielskiego i polskiego jako języków obcych w przedszkolach i w szkołach podstawowych w Polsce i za granicą;
  • nauczyciel języka angielskiego i polskiego jako obcych w prywatnych szkołach językowych w Polsce i za granicą;
  • animator rozwoju językowego w placówkach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.

Wszystkie specjalności na kierunku
"Filologia Angielska (Anglistyka)":

Dział Rekrutacji:
tel. +48 22 656 62 56
PKiN, VIII piętro, pok. 803A
rekrutacja@wszechnicapolska.edu.pl

Pełna oferta studiów II stopnia:

O Uczelni

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Linki
Ostatnie wiadomości
W dniach 25- 29 lipca 2022r. Wszechnica Polska gościła w ramach…