Rekrutacja: tel. +48 22 656 62 56, +48 608-670-533, Zapisz się online!
PKiN, VIII piętro, pokój 803A

Specjalność: JĘZYK DYPLOMACJI
I INSTYTUCJI MIĘDZYNARODOWYCH

W ramach specjalizacji oferowany jest poszerzony program studiów języka angielskiego. Poszerzenie obejmuje analizę lingwistyczną aktów prawa międzynarodowego i przyjętych procedur protokołu dyplomatycznego oraz studia z zakresu teorii i historii dyplomacji. W programie tej specjalności umieszczone zostały trzy grupy przedmiotów: studia z zakresu filologii angielskiej obejmujące język prawa międzynarodowego i dyplomacji; zagadnienia historii i teorii dyplomacji, międzynarodowej ochrony praw człowieka oraz metod i technik współczesnej dyplomacji; przedmioty praktyczne takie jak sztuka negocjacji oraz protokół i praktyka dyplomatyczna.

Absolwenci tej specjalizacji obok, wymaganych w instytucjach międzynarodowych, wysokich kwalifikacji językowych dysponować będą także wiedzą z zakresu międzynarodowego prawa publicznego i prywatnego oraz posiadać praktyczne umiejętności związane z pracą organizacji międzynarodowych i placówek dyplomatycznych.

Wszystkie specjalności na kierunku
"Filologia Angielska (Anglistyka)":

Dział Rekrutacji:
tel. +48 22 656 62 56
PKiN, VIII piętro, pok. 803A
rekrutacja@wszechnicapolska.edu.pl

Pełna oferta studiów II stopnia:

O Uczelni

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Linki
Ostatnie wiadomości
Zapraszamy na wykład online: “Rhetoric and Political Communication in…
Członkowie koła pedagogicznego PAEDAGOGICA zorganizowali świąteczne…