Rekrutacja: tel. +48 22 656 62 56, +48 608-670-533, Zapisz się online!
PKiN, VIII piętro, pokój 803A

Specjalność: NOWOŚĆ - STUDIA DWUJĘZYCZNE
opcja Język + Język

Studia dwujęzyczne skierowane są do osób, które mają świadomość tego jak bardzo znajomość języków obcych jest cenna w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie. Program specjalizacji odpowiada na aktualne potrzeby pracodawców i proponuje praktyczną naukę dwóch języków (pierwszego od poziomu C1) z elementami językoznawstwa, kulturoznawstwa oraz literaturoznawstwa z zakresu głównego obszaru językowego. Dodatkowo wybór tej opcji gwarantuje poszerzenie wiedzy kierunkowej, umiejętności i kompetencji w zakresie szeroko pojętej przedsiębiorczości, zarządzania czasem, komunikacji interpersonalnej oraz wrażliwości międzykulturowej.

W opcji Język + Język, student sam decyduje jaki język chce studiować jako drugi oraz od jakiego poziomu rozpocznie jego naukę. Języki obce do wyboru: hiszpański, niemiecki, portugalski, rosyjski.

Wszystkie specjalności na kierunku
"Filologia Angielska (Anglistyka)":

Dział Rekrutacji:
tel. +48 22 656 62 56
PKiN, VIII piętro, pok. 803A
rekrutacja@wszechnicapolska.edu.pl

Pełna oferta studiów II stopnia:

O Uczelni

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Linki
Ostatnie wiadomości
Zapraszamy na wykład online: “Rhetoric and Political Communication in…
Członkowie koła pedagogicznego PAEDAGOGICA zorganizowali świąteczne…