Rekrutacja: tel. +48 22 656 62 56, +48 608-670-533, Zapisz się online!
PKiN, VIII piętro, pokój 803A

Specjalność: Informatyka w rachunkowości

Przedsiębiorstwa i banki to podmioty, które najszybciej wprowadzają nowoczesne technologie informatyczne. Dzięki technologii mogą one oferować produkty lepiej dostosowane do potrzeb klienta. Realizacja innowacji informatycznych w rachunkowości wiąże się ze zwiększonym popytem na specjalistów z tej dziedziny potrzebnych do tworzenia, obsługi oraz ciągłego rozwoju produktów wspieranych technologiami informatycznymi.

Celem studiów na tej specjalności jest przygotowanie studentów pod względem teoretycznym, jak i praktycznym do stosowania rozwiązań IT w rachunkowości. Program kształcenia obejmuje między innymi takie przedmioty jak: Informatyka w rachunkowości, Systemy pracy grupowej, Bazy danych, Systemy operacyjne, Sieci komputerowe, Analiza dużych zbiorów danych, Zarządzanie projektem informatycznym.

Specjalność "Informatyka w rachunkowości" jest uruchamiana w chwili zapisania się na nią odpowiedniej liczby studentów.

Wszystkie specjalności na kierunku "Finanse i rachunkowość":

Dział Rekrutacji:
tel. +48 22 656 62 56
PKiN, VIII piętro, pok. 803A
rekrutacja@wszechnicapolska.edu.pl

Pełna oferta studiów I stopnia:

O Uczelni

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Linki
Ostatnie wiadomości