Rekrutacja: tel.  +48 608-670-533, Zapisz się online!
PKiN, VIII piętro, pokój 803A

Kwalifikacyjne studia podyplomowe nauczania języków obcych

Kwalifikacyjne trzysemestralne studia podyplomowe w zakresie nauczania języków obcych adresowane są do zainteresowanych pracą w charakterze nauczyciela wszystkich języków obcych nauczanych w polskim systemie edukacyjnym, którzy nie posiadają jeszcze pełnych kwalifikacji pedagogicznych w rozumieniu stosownych przepisów Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ukończenie studiów uprawnia do podjęcia pracy w charakterze nauczyciela języka obcego w szkolnictwie zinstytucjonalizowanym. Absolwenci studiów posiadają kwalifikacje zgodne z ministerialnymi standardami kształcenia nauczycieli.

Prowadzone przez nas kwalifikacyjne studia podyplomowe w zakresie nauczania języków obcych, spełniają wszystkie obowiązujące wymagania i standardy kształcenia nauczycieli. Dają możliwość uzyskania uprawnień do nauczania konkretnego języka obcego.

Program studiów obejmuje zorientowane praktycznie wykłady i konwersatoria wprowadzające do psychologii uczenia się języków, psycho- i neurolingwistyki, pedagogiki i dydaktyki językowej oraz warsztaty dydaktyczno-metodyczne uwzględniające specyfikę nauczania języków na różnych etapach edukacyjnych, warsztaty psychospołeczne oferujące doskonalenie umiejętności miękkich.

Od kandydatów/ek wymagane jest posiadanie dyplomu ukończenia studiów wyższych I lub II stopnia.

Koszty:
150,00 zł – opłata wpisowa
5250zł – opłata za studia (możliwość płatności w ratach - 1750,00 zł./semestr)

Kierownik studiów: prof. dr hab. Przemysław Gębal

Nie czekaj dłużej i zacznij nową ścieżkę kariery!

Skontaktuj się z nami:
e-mail: podyplomowe@wszechnicapolska.edu.pl
tel.: +48 608 670 533
www.wszechnicapolska.edu.pl

 

 

 

Dział Rekrutacji:
tel. +48 22 656 62 56
PKiN, VIII piętro, pok. 803A
rekrutacja@wszechnicapolska.edu.pl

Pełna oferta studiów podyplomowych:

O Uczelni

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Linki
Ostatnie wiadomości
W dniach 25- 29 lipca 2022r. Wszechnica Polska gościła w ramach…