Rekrutacja: tel. +48 22 656 62 56, PKiN, VIII piętro, pokój 803A, Zapisz się online!

Studia I stopnia (licencjackie)

Szanowny Studencie,

przypominamy o zweryfikowaniu ocen w Wirtualnym Dziekanacie bądź wyjaśnienie brakującej oceny z prowadzącym przedmiot, ostateczny termin rozliczenia upływa 28.03.2019r.

Przypominamy również, że:

* jeżeli nie zaliczyłeś przedmiotu jest możliwość warunkowego wpisu na kolejny semestr, w tym celu należy złożyć podanie o rejestrację warunkową (możliwość wysłania podania mailem do Dziekanatu, wzór podania dostępny jest na stronie Uczelni). Wg Regulaminu Uczelni o zgodę na warunkowy wpis może ubiegać się student, któremu brakuje zaliczeń nie więcej niż z trzech przedmiotów.

* niezbędne do zaliczenia semestru jest złożenie w Dziekanacie karty praktyk, jeśli był taki przedmiot(wraz z dziennikiem praktyk lub wnioskiem o zaliczenie praktyk na podstawie wykonywanego zawodu). Proszę zwracać uwagę na realizację liczby godzin praktyk wymaganych w danym semestrze.

* o konieczności sprawdzenia i rozliczenia bieżącej zaległości za semestr. Informujemy również, że do podstemplowania legitymacji studenckiej na kolejny semestr niezbędne jest rozliczenie semestru oraz bieżąca wpłata.

Prosimy o sprawdzanie planów zajęć przed każdym zjazdem.

zajęcia wykładowców na zjeździe
Ośrodek oznaczony lit. "P" oznacza PKiN, lit. "K" - Karmelicka 10

Plan zajęć

O Uczelni

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Ostatnie wiadomości
Drogie Absolwentki, Drodzy Absolwenci Zbliża się dwudziesta rocznica…
9 lipca br. w naszej Uczelni gościł w ramach programu Erasmus profesor…