Rekrutacja: tel.  +48 608-670-533, Zapisz się online!
PKiN, VIII piętro, pokój 803A

Kursy języka polskiego dla obcokrajowców

Ośrodek Nauczania Języków Obcych Wszechnicy Polskiej Szkoły Wyższej zaprasza obcokrajowców rozpoczynających studia w Polsce lub studiujących i mających zamiar pogłębić znajomość języka polskiego, na kursy języka polskiego. Na naszej Uczelni obcokrajowcy studiują od wielu lat, a nasi profesjonalni lektorzy mają bogate doświadczenie w skutecznym nauczaniu języka polskiego.

Serdecznie zapraszamy! Oferujemy atrakcyjne ceny dla studentów Wszechnicy Polskiej Szkoły Wyższej! Studiując we Wszechnicy Polskiej studenci razem z dyplomem mają szansę uzyskać certyfikat językowy.

W zależności od potrzeb i preferencji klienta, istnieje możliwość zorganizowania innego dowolnego kursu.

Zapraszamy studentów Wszechnicy Polskiej Szkoły Wyższej oraz zainteresowane osoby z zewnątrz.

Kompleksowe studia dla obcokrajowców organizowane przez Wszechnicę Polską Akademię Nauk Stosowanych w Warszawie

Doskonale wiemy, że polski należy do najtrudniejszych języków europejskich, dlatego przykładamy dużą wagę do skutecznej nauki, dokładnego tłumaczenia wszelkich niejasności, zwracania uwagi na pułapki językowe oraz ćwiczenia prawidłowej wymowy. Dzięki wprowadzeniu przez Wszechnicę Polską Akademię Nauk Stosowanych lektoratu z języka polskiego studenci zagraniczni będą mogli bezproblemowo porozumiewać się po polsku, a dodatkowo otrzymać certyfikat językowy potwierdzający ich umiejętności. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Studia dla obcokrajowców — Warszawa

Doskonałe opanowanie języka polskiego to dla cudzoziemców ogromne wyzwanie. Chcemy wspierać obcokrajowców w nauce naszego ojczystego języka, dlatego stworzyliśmy kurs obejmujący nie tylko gramatykę czy tłumaczenia, ale również prawidłową wymowę, którą nasi kursanci ćwiczą podczas przeprowadzania rozmów. Przygotowaliśmy atrakcyjny program, dzięki czemu zagraniczni studenci będą mogli poznać zasady porozumiewania się po polsku, stosując przy tym odpowiednie techniki komunikacyjne. Studia dla obcokrajowców odbywają się w Warszawie w Akademii Nauk Stosowanych Wszechnica Polska.

Studia dla cudzoziemców potwierdzone certyfikatem

Kursy polskiego dla osób zza granicy to idealny sposób na to, aby poznać język polski od podszewki. Biegłe porozumiewanie się po polsku zwiększa szansę na znalezienie pracy, a także na poznanie naszej kultury, historii, jak również zwyczajów. Studia w tym kierunku pozwalają zrozumieć skomplikowane struktury języka polskiego, a co najważniejsze — ułatwiają kontynuowanie nauki na innych kierunkach. Cały kurs obejmuje lekcje prowadzone przez wykwalifikowanych profesorów, nauczycieli oraz lektorów, którzy mają doświadczenie w edukacji cudzoziemców. Każdy student po ukończeniu takiego kursu ma więc możliwość otrzymania specjalnego certyfikatu potwierdzającego nabyte umiejętności. Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie to miejsce, gdzie każdy obcokrajowiec ma szansę na rozwój i poznanie języka polskiego od samych podstaw.

O Uczelni

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Linki
Ostatnie wiadomości
W dniach 25- 29 lipca 2022r. Wszechnica Polska gościła w ramach…