Rekrutacja: tel. +48 22 656 62 56, PKiN, VIII piętro, pokój 803A, Zapisz się online!

FSS - Fundusz stypendialny i szkoleniowy

W związku z pozyskaniem przez WSZECHNICĘ POLSKĄ Szkołę Wyższą w Warszawie środków na realizację kilku wyjazdów dla studentów i pracowników z dofinansowaniem z Programu Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy (FSS) do partnerskiej uczelni w Norwegii - University of Agder prowadzona jest rekrutacja. Wymagane dokumenty w przypadku wyjazdu studentów należy złożyć do Dziekanatu Uczelni do 31.03.2015 r. Osoby zakwalifikowane do wyjazdu, z którymi zostały podpisane stosowne umowy FSS, otrzymają dofinansowanie na pobyt, podróż i ubezpieczenie z Programu Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy.

Fundusze norweskie w telegraficznym skrócie!

FSS - Daj się zainspirować do działania!

Do 31.03.2015 r. trwa rekrutacja na wyjazdy w ramach Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego (FSS) w celu odbycia części studiów za granicą na Uniwersytecie w Agder (Norwegia) w semestrze zimowym 2015/16.

Wyjazdy w ramach Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego (FSS) dotyczą studentów filologii angielskiej i niemieckiej.

Więcej informacji:

BIURO WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ

Dr Katarzyna Gajewska
PKiN, p. VIII, pokój nr 832
kgajewska@wszechnicapolska.edu.pl

O Uczelni

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Ostatnie wiadomości
Zarządzenie Rektora nr 7/2020 z dnia 25 marca 2020r.
Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Poz. 528 z dnia…