Rekrutacja: tel. +48 22 656 62 56, +48 608-670-533, Zapisz się online!
PKiN, VIII piętro, pokój 803A

Aktualności

REKRUTACJA TRWA !!!

Rekrutacja na semestr letni trwa do 15 lutego 2022. Zasady rekrutacji "KROK PO KROKU" znajdziecie Państwo TUTAJ

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji.

                                                         +22 656 62 56                                                                     rekrutacja@wszechnicapolska.edu.pl

ZAPISZ SIĘ ON-LINE

PROMOCJA! 0 PLN ZA PIERWSZY SEMESTR STUDIÓW                   W SEMESTRZE LETNIM 2021/2022

Wiemy, jak ważne w dzisiejszym świecie jest zdobywanie nowych kompetencji, dążenie do samorealizacji i poszerzania zainteresowań. W tym nieprzewidywalnym czasie, proponujemy coś pewnego – 0 PLN za pierwszy semestr studiów licencjackich na jednym z wybranych kierunków niestacjonarnych: Administracja, Finanse i rachunkowość, Bezpieczeństwo wewnętrzne, Pedagogika, Zarządzanie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

 

Legitymacje studenckie  

Wszyscy studenci, którzy dostarczyli zdjęcia do legitymacji studenckich, mogą odebrać swoje dokumenty oraz podpisać Ślubowanie Studenckie.  Po odbiór zapraszamy do                   Pałacu Kultury i Nauki, piętro 8, pok. 803A.     Drodzy Studenci Wszechnicy Polskiej!                  

Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022                                                                       Początek zajęć/E-learning          

Z radością witamy Was w nowym Roku Akademickim, ze względu na sytuację pandemiczną Inauguracja Roku Akademickiego odbędzie się w formule on-line.                                        W sobotę 9.10.2021 będzie można uczestniczyć w wydarzeniu poprzez naszą stronę internetową.

Zajęcia dla studentów studiów stacjonarnych rozpoczynają się w środę 29.09.2021.    Zajęcia dla studentów studiów niestacjonarnych rozpoczynają się w sobotę 9.10.2021.  Zajęcia będą realizowane w trybie hybrydowym: część on-line,  część off-line - klasycznie w salach na ul. Karmelickiej 10 w Warszawie. Plan zajęć dostępny jest TUTAJ.

LOGOWANIE DO "WIRTUALNEGO DZIEKANATU" I E-LEARNINGU

Numery grup oraz numery albumów albumów i kody dostępu otrzymają Państwo drogą mailową, według kodu:

Login: perwsza litera imienia i pierwsza litera nazwiska + numer albumu  np. ab18999          Hasło: data urodzenia rrrr-mm-dd                                                                                             

Osoby, które samodzielnie tworzyły profil w Rekrutacji on-line logują się loginem i hasłem, które same ustaliły.

Numery grup znajdą Państwo, po zalogowaniu się w Wirtualnym Dziekanacie, na swoim profilu w zakładce "Tok studiów-Twoje grupy""

E-WSZECHNICA

Aby zalogować się do platformy on-line, należy po wejściu w zakładkę E-learning, otworzyć zakładkę E-Wszechnica. Po zalogowaniu do E-Wszechnicy w zakładce "MOJE KURSY" znajdą Państwo wykaz przedmiotów na dany semestr. W terminie wyznaczonym na planie zajęć, należy otworzyć profil przedmiotu i za pomocą linku umieszczonego przez wykładowcę, dołączyć do wykładu w czasie rzeczywistym. Wykłady realizowane są przy pomocy platformy Webex, polecamy więc wcześniej zainstalować aplikację Webex w urządzeniu, z którego będziecie korzystać.

LEGITYMACJE I DOKUMENTY

W dniach 9 i 10 października 2021 będziemy dla Państwa dostępni na ul. Karmelickiej 10 w Warszawie. W tych dniach będzie można dostarczyć zaległe dokumenty, podpisać Ślubowanie Studenckie, podpisać lub odebrać podpisane umowy oraz legitymacje (jeśli będą gotowe). 

 

 

                            ORGANIZACJA STUDIÓW                                  ROK AKADEMICKI 2021/2022

Drodzy Przyszli Studenci Wszechnicy Polskiej!

Rok Akademicki 2021/2022 rozpoczyna się 29.09.2021. 

Uroczysta Inauguracja odbędzie się 9.10.2021 o godzinie 10:00, poinformujemy Państwa o formule wydarzenia (on-line/of-line).

Harmonogram roku akademickiego studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych jest już dostępny na stronie internetowej. Dla studentów studiów niestacjonarnych pierwszy zjazd został zaplanowany na weekend 9-10.10.2021, realizują Państwo zajęcia w cyklu B.

Zajęcia odbywać się będą w formule hybrydowej, czyli część on-line, a część klasycznie w salach off-line. Plan studiów zostanie zamieszczony na naszej stronie internetowej. Znajdziecie go Państwo TUTAJ.

Zajęcia w salach odbywać się będą w siedzibie Uczelni przy ul. Karmelickiej 10 w Warszawie. Zajęcia on-line będą transmitowane w czasie rzeczywistym na platformie Webex. Dostęp do platformy i zajęć on-line otrzymacie Państwo w mailu, po nadaniu numerów albumów i ustaleniu grup oraz indywidualnych kodów dostępu.

Poinformuje Państwa o terminie i sposobie odbioru legitymacji. Przypominamy, że aby przygotować legitymację, niezbędne jest przesłanie do nas zdjęcia w formacie JPEG i potwierdzenia uiszczenia opłaty 22,00PLN za wydanie legitymacji.

Osoby, które nie dostarczyły jeszcze kompletu dokumentów rekrutacyjnych, prosimy o niezwłoczne dopełnienie formalności. Dokumenty rekrutacyjne są do pobrania na naszej stronie: https://wszechnicapolska.edu.pl/kandydaci/dokumenty

Składając dokumenty rekrutacyjne należy przedstawić dowód uiszczenia opłaty wpisowej.

Wszystkich wpłat dokonujecie Państwo na jeden numer konta. Informacje o opłatach znajdziecie TUTAJ.

Mogą Państwo wybrać jeden z dwóch dostępnych sposobów płatności czesnego:

 • w 6 ratach za semestr – płatne do 5 każdego miesiąca, pierwsza rata do 5.10.2021,
 • w całości za semestr – płatne do 30.10.2021 (100PLN niższa cena za semestr).

 

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji.

                                                         +22 656 62 56                                                                     rekrutacja@wszechnicapolska.edu.pl

 

              DNI OTWARTE WSZECHNICA POLSKA !!!                 środa 15 września 2021

Wybór studiów jest jedną z ważniejszych decyzji w Twoim życiu, początkiem drogi do odnalezienia celu życiowego i sposobu samorealizacji.

Przed podjęciem tej decyzji, wykonaj 3 kluczowe kroki:

 • Oceń swój potencjał i ustal, co dla Ciebie jest najważniejsze
 • Poznaj specyfikę interesujących Cię zawodów i rynku pracy
 • Zaplanuj działania

Jak to zrobić? Weź udział w DNIACH OTWARTYCH podczas, których:

 • Poznasz proces rekrutacji na studia
 • Dowiesz się, co wyróżnia Wszechnicę Polską na tle innych uczelni
 • Poznasz program studiów
 • Sprawdzisz, gdzie znajdziesz pracę po studiach pedagogicznych
 • Poznasz naszych wykładowców
 • Poznasz naszą uczelnię od środka

Będziesz miał okazję do zadawania pytań, na które otrzymasz kompetentne odpowiedzi.

Poznasz praktyczne techniki, dzięki którym lepiej zrozumiesz siebie. Dowiesz się dlaczego kompetencje wspierają rozwój? Pokażemy Ci cały wachlarz możliwości twojej zawodowej kariery pedagogicznej.

Spotkanie odbędzie się 15.09.2021 w godzinach: 11:00 - 13:00 oraz 16:00 - 18:00 Pałac Kultury i Nauki w Warszawie                                                                                          Pl. Defilad 1                                                                                                                            piętro 8, sala 803

Nie możesz być z nami w Pałacu Kultury i Nauki?

Dołącz ON-LINE !!!

                          Po więcej informacji, zapraszamy do Działu Rekrutacji:                                                               +22 656 62 56                                        rekrutacja@wszechnicapolska.edu.pl

 

RODO OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. przepisów: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 7 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE przekazujemy informacje na ten temat w dokumencie "RODO informacja ogólna (Kliknij tutaj,aby pobrać dokument)" spełniając obowiązek informacyjny. 


Niskooprocentowane kredyty studenckie

Kredyt studencki – tani i dostępny przez cały rok
Przyznawany na preferencyjnych warunkach i dostępny przez cały rok – to główne zalety kredytu studenckiego. Można się o niego ubiegać niezależnie od innych otrzymywanych świadczeń stypendialnych - wystarczy, że dochód na osobę w rodzinie nie przekroczy w roku ubiegania się o kredyt 3000 zł. Procedura składania wniosku jest jednorazowa, a student będzie otrzymywać kredyt przez cały okres studiów.
Kredyt studencki jest udzielany przez wybrane banki komercyjne. Jego preferencyjne warunki są możliwe dzięki dopłatom z Funduszu Kredytów Studenckich finansowanym z budżetu państwa.
 
Cały rok na decyzję!
 
O kredyt studencki można ubiegać się przez cały rok. Decyzja kredytowa powinna zapaść w ciągu 30 dni. O kredyt może się ubiegać student do ukończenia 30 roku życia lub doktorant, który nie skończył 35 lat. Wniosek o kredyt może składać także osoba ubiegająca się o studia, wówczas wypłata kredytu nastąpi po uzyskaniu statusu studenta.
 
Kredyt studencki – ile i dla kogo?
 
O kredyt studencki można się ubiegać niezależnie od innych otrzymywanych świadczeń stypendialnych - wystarczy, że dochód na osobę w rodzinie nie przekroczy w roku ubiegania się o kredyt 3000 zł. Kredyt może być w całości poręczony przez Bank Gospodarstwa Krajowego, a więc student nie musi martwić się o to, czy dochody rodziców pozwolą na odpowiednie zabezpieczenie spłaty.
 
Student sam decyduje w jakiej wysokości środki chce otrzymywać z banku w czasie studiowania. Można wybrać kwotę od 400 zł do 1 000 zł miesięcznie. W trakcie pobierania kredytu student może dokonać zmiany wysokości otrzymywanych środków, dostosowując je do aktualnych potrzeb.
 
Spłata – dopiero po dwóch latach po ukończeniu studiów
 
Rozpoczęcie spłaty następuje dopiero dwa lata od ukończenia studiów. Jest to czas na podjęcie pracy po studiach i ustabilizowanie sytuacji finansowej.  
 
Spłata kredytu odbywa się na bardzo korzystnych warunkach finansowych – odsetki wynoszą jedynie połowę stopy redyskontowej weksli NBP, a okres spłaty rozkłada się na okres dwukrotności pobierania kredytu, a więc miesięcznie absolwent spłaca połowę tego co otrzymywał miesięcznie na studiach! Przykładowo student pobierający miesięcznie 800 zł, dwa lata po zakończeniu studiów będzie spłacał około 400 zł miesięcznie.  
 
Jeżeli student ukończy studia w gronie 10% najlepszych studentów otrzyma obligatoryjne umorzenie nawet do 50% wartości kredytu!  
 
Problem ze spłatą to nie problem
 
W przypadku trudności ze spłatą kredytu przewidziane są narzędzia odraczające spłatę lub zmniejszające wysokość miesięcznej raty. Jeżeli trudna sytuacja życiowa będzie uniemożliwiała spłatę kredytu, wówczas Minister może umorzyć kredyt częściowo, a szczególnych przypadkach nawet w całości.


Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji zatwierdził Wszechnicę Polską Szkołę Wyższą w Warszawie jako jednostkę prowadzącą studia na potrzeby przyjmowania cudzoziemców
w celu podjęcia lub kontynuacji studiów.

Decyzja MSWiA


REKRUTACJA NA SEMESTR ZIMOWY 2020/2021

Zapisz się już teraz!

1) Wybierz swój kierunek studiów z naszej oferty i przejdź do Rekrutacji online!

2) Wypełnij podanie o przyjęcie na studia.

3) Prześlij komplet dokumentów do Działu Rekrutacji za pomocą skanu: rekrutacja@wszechnicapolska.edu.pl


PRZYJĘCIA Z INNYCH UCZELNI

Chcesz kontynuować studia u nas, to bardzo proste:

1) Wypełnij podanie.

2) Dołącz wypis z karty przebiegu studiów wraz z informacją o ilości zaliczonych semestrów.

3) Skontaktuj się z Dziekanatem.


POWRÓT NA LISTĘ STUDENTÓW

Byłeś już naszym studentem, coś poszło nie tak... Chcesz wznowić studia, nic prostszego:

1) Wypełnij podanie.

2) Skontaktuj się z Dziekanatem.


APOSTILLE

Bez klauzuli apostille przyjmujemy osoby posiadające świadectwo dojrzałości wystawione przez jedno z niżej wymienionych państw.

Algieria, Austria, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chiny, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Egipt, Estonia, Finlandia, Grecja, Irak, Korea Północna, Kuba, Libia, Litwa, Łotwa, Macedonia, Maroko, Mongolia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Syria, Węgry, Tunezja, Turcja, Ukraina, Wietnam, Włochy, Wielka Brytania.

Без апостиль принимаем на обучение лица, имеющие аттестат, выданный одним из перечисленных ниже государств:

Алжир, Австрия, Беларусь, Босния и Герцеговина, Болгария, Китай, Кипр, Черногория, Чехия, Египет, Эстония, Финляндия, Греция, Ирак, Северная Корея, Куба, Ливия, Литва, Латвия, Македония, Марокко, Монголия, Россия, Румыния, Словакия, Словения, Сирия, Венгрия, Тунис, Турция, Украина, Вьетнам, Италия, Великобритания.

Students with a General Certificate of Secondary Education issued by the following countries do not need an apostille to be admitted on one of our courses:

Algeria, Austria, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, China, Cyprus, Montenegro, Czech Republic, Egypt, Estonia, Finland, Greece, Iraq, North Korea, Cuba, Libya, Lithuania, Latvia, Macedonia, Morocco, Mongolia, Russia, Romania, Slovakia, Slovenia, Syria, Hungary, Tunisia, Turkey, Ukraine, Vietnam, Italy, Great Britain.


O Uczelni

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Ostatnie wiadomości
Zapraszamy na wykład online: “Rhetoric and Political Communication in…
Członkowie koła pedagogicznego PAEDAGOGICA zorganizowali świąteczne…