Rekrutacja: PKiN, VIII piętro, pokój 803A
tel. +48 22 656 62 56, +48 608 670 533
Rekrutacja: PKiN, VIII piętro, pokój 803A
tel. +48 22 656 62 56, +48 608 670 533

O uczelni

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie

jest uczelnią o ugruntowanej pozycji na polskim rynku edukacyjnym. Uczelnia powstała w 2001 roku.

Uczelnia ma w swojej ofercie: 
studia pierwszego (licencjackie),
Kierunki: administracjazarządzaniezarządzanie w języku angielskimbezpieczeństwo wewnętrznefinanse i rachunkowośćfilologia angielskafilologia hiszpańskafilologia niemieckafilologia rosyjska

drugiego stopnia (magisterskie),
Kierunki: administracjabezpieczeństwo wewnętrznefinanse i rachunkowośćfilologia angielskafilologia hiszpańskafilologia niemieckafilologia rosyjska

jednolite studia magisterskie,
Kierunki: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

studia podyplomowe,
Kierunki: język angielski w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnejkwalifikacyjne studia podyplomowe nauczania języków obcychnauczanie języka polskiego jako obcego i drugiegozarządzanie oświatązarządzanie szkodami łowieckimibezpieczeństwo i higiena pracytechnika i informatyka dla nauczycieli

Jedną z cech wyróżniających naszą Uczelnię są tzw. filologie od podstaw czyli czteroletnie studia podczas, których na pierwszym roku student uczy się języka obcego od podstaw, następnie zaś kontynuuje studia filologiczne. Student uczy się praktycznej znajomości języka, ale także poznaje zagadnienia z zakresu historii i kultury regionu danego języka. Filologia to niepowtarzalna okazja dla wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć studia językowe.

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie bierze także udział w europejskim programie wymiany studentów Erasmus plus. Dodatkowo Uczelnia ma też podpisane porozumienia z ponad pięćdziesięcioma uniwersytetami na całym świecie.

Studenci Wszechnicy Polskiej mogą korzystać z bezpłatnych szkoleń i konsultacji organizowanych przez Biuro Karier Uczelni. Organizowane są także cykliczne spotkania z pracodawcami. Studenci chcący angażować się w życie Uczelni mogą działać w Samorządzie Studentów. W trakcie trwania studiów studenci odbywają praktyki w różnych instytucjach zarówno publicznych jak i niepublicznych. Uczelnia oferuje także dobrze wyposażoną bibliotekę, której zasoby są pomocą naukową w trakcie studiów. Z myślą o osobach z niepełnosprawnościami Uczelnia zadbała o dostosowanie infrastruktury do ich potrzeb.

Lokalizacja Uczelni w samym centrum stolicy.

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie oferuje swoim studentom zarówno zajęcia w Pałacu Kultury i Nauki jak i na ulicy Karmelickiej 10. Tak dogodne lokalizacje ułatwiają studiowanie zwłaszcza studentom dojeżdżającym spoza Warszawy, studiującym w trybie niestacjonarnym.

O Uczelni

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, hiszpańska, rosyjska, niemiecka, zarządzanie, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Ostatnie wiadomości
W dniach 25- 29 lipca 2022r. Wszechnica Polska gościła w ramach…