Rekrutacja: PKiN, VIII piętro, pokój 803A
tel. +48 22 656 62 56, +48 608 670 533
Rekrutacja: PKiN, VIII piętro, pokój 803A
tel. +48 22 656 62 56, +48 608 670 533

Studia podyplomowe

Pobierz kartę zgłoszenia:
studia podyplomowe

Studia podyplomowe adresujemy do absolwentów studiów wyższych I i II stopnia, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności, mają potrzebę pogłębiania wiedzy i podnoszenia zawodowych kwalifikacji. Wszechnica Polska proponuje bogaty program studiów podyplomowych w zróżnicowanych specjalnościach.

Studia podyplomowe

Organizowane we Wszechnicy Polskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie studia podyplomowe stanowią doskonałą okazję dla wszystkich absolwentów studiów I oraz II stopnia do rozwoju swojej wiedzy, umiejętności, a przez to — kwalifikacji. Wybór jednego spośród wielu oferowanych kierunków umożliwia postawienie na specjalizację w określonym obszarze, zdobywając wszystkie niezbędne informacje w danej dziedzinie, co z kolei może pomóc w jeszcze skuteczniejszym wykonywaniu obowiązków zawodowych, zdobyciu satysfakcjonującego zatrudnienia albo zgłębienia pasji. Wśród dostępnych programów studiów podyplomowych wymienić można m.in. pedagogikę opiekuńczo-socjalną, bezpieczeństwo i higienę pracy, wycenę nieruchomości, glottodydaktykę, ale nie tylko.

Specjalistyczne studia podyplomowe: pedagogika opiekuńczo-socjalna, nauczanie języków obcych i wiele więcej

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie dokłada wszelkich starań, aby stale rozbudowywać ofertę studiów podyplomowych o specjalistyczne programy zajęć pozwalające na zdobycie dogłębnej, kompletnej wiedzy w poszczególnych obszarach. Właśnie z tego powodu wprowadziliśmy takie kursy jak kwalifikacyjne studia podyplomowe nauczania języków obcych czy kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa. Wszystkie prowadzone są przez wykwalifikowanych, doświadczonych wykładowców gwarantujących najwyższy poziom nauczania, a przez to — zdobytego wykształcenia.

Wszechnica Polska — studia podyplomowe

Warszawa to miasto, w którym zlokalizowana jest Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych. Na naszej uczelni studenci mają możliwość realizowania swoich planów oraz marzeń poprzez naukę na studiach podyplomowych. Oferujemy wiele kierunków, dzięki którym poszerzysz zakres swojej wiedzy, jak również zgłębisz profesjonalne techniki, a także metody pracy na określonych stanowiskach. Jeśli zależy Ci na pracy nauczyciela, pracownika poradni psychologiczno-pedagogicznej bądź jako pedagog szkolny, i chciałbyś zdobyć nowe kwalifikacje, wybierz pedagogikę. Jeśli natomiast potrzebujesz dyplomu do pracy w branży bezpieczeństwa i higieny pracy, zapisz się właśnie na ten kierunek. Poza wspomnianymi dziedzinami utworzyliśmy wiele innych kierunków, w tym między innymi administrowanie zasobami łowieckimi i środowiskiem, wycena nieruchomości czy glottodydaktykę.

Podyplomowe studia z rozbudowanym programem nauczania

Studia podyplomowe to idealny sposób na zdobycie nowych umiejętności oraz konkretnych kwalifikacji niezbędnych do wykonywania konkretnego zawodu. Pedagogika, technika i informatyka dla nauczycieli, terapia pedagogiczna — to tylko kilka przykładowych kierunków, które możesz studiować na Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie. Jeśli więc ukończyłeś studia I lub II stopnia, możesz bez najmniejszego problemu zapisać się na studia podyplomowe. Program nauczania na każdym kierunku został tak opracowany, aby studenci wyszli od nas nie tylko z samym dyplomem, ale przede wszystkim z ogromnym zasobem cennej wiedzy, która pomoże im w rozwijaniu swojej kariery. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane.

Aby zapisać się na wybrany kierunek studiów podyplomowych, należy wypełnić poniższą kartę zgłoszeniową i wraz ze skanem dyplomu ukończenia studiów, dowodem uiszczenia opłaty wpisowej - 150 zł oraz zdjęciem legitymacyjnym przesłać na poniższy adres e-mail:                                                                                       podyplomowe@wszechnicapolska.edu.pl 

W razie pytań można dzwonić do Działu Rekrutacji pod nr: +48 608 670 533, +48 22 656 62 56

O Uczelni

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, hiszpańska, rosyjska, niemiecka, zarządzanie, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Ostatnie wiadomości
W dniach 25- 29 lipca 2022r. Wszechnica Polska gościła w ramach…