Rekrutacja: tel. +48 22 656 62 56, PKiN, VIII piętro, pokój 803A, Zapisz się online!

Posted on Sep 15, 2018, 12:00 PM

Chcesz się dowiedzieć więcej o naszej Uczelni? A może jesteś osobą, która od października rozpocznie z nami studia? Jeśli tak, to koniecznie zapisz datę 15.09 i przyjdź na Dni Otwarte Wszechnicy Polskiej!

Czytaj więcej ...

Posted on Jul 2, 2018, 12:00 PM

Katedra Filologii Angielskiej we Wszechnicy Polskiej serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych studiami anglistycznymi na tegoroczne Dni Otwarte.

Czytaj więcej ...

Posted on Jun 30, 2018, 12:00 PM

Katedra Pedagogiki we Wszechnicy Polskiej serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych studiami anglistycznymi na tegoroczne Dni Otwarte.

Czytaj więcej ...

Posted on Jun 1, 2018, 10:11 PM

Nasi wykładowcy są zawsze na bieżąco! Na zdjęciu uczestnicy International Week organizowanego przez Instituto Politécnico de Portalegre, w którym brał udział dr Marek Smulczyk.

Czytaj więcej ...

Posted on May 22, 2018, 12:00 PM

W III Ogólnopolskim Spotkaniu Młodych Iberystów uczestniczyli między innymi: Alexis Angulo (Meksyk) z Uniwersytetu Śląskiego, Michał Belina, Ewelina Biczyńska i Renata Kugaczewska z Uniwersytetu Warszawskiego, José Carlos Dias (Portugalia) także z Uniwersytetu Warszawskiego, Andria García (Kuba) - Universidad de la Habana, Cecilio Garriga Escribano (Hiszpania)- Universitat Autònoma de Barcelona, Juan Gutiérrez Cuadrado (Hiszpania) - Universidad Carlos III de Madrid oraz Federico Marcó (Argentyna) - Universidad Nacional Arturo Jauretche. Pierwsza część spotkania odbyła się w języku hiszpańskim, a druga - podczas której wystąpili przedstawiciele Instytutu Camõesa w Polsce - po portugalsku.

Czytaj więcej ...

O Uczelni

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Linki
Ostatnie wiadomości
Wszystkich zainteresowanych studiowaniem w naszej Uczelni zapraszamy…
W dniu 12 stycznia 2020 roku działające w naszej Uczelni Studenckie…