Rekrutacja: tel. +48 22 656 62 56, +48 608 670 533, Zapisz się online!
PKiN, VIII piętro, pokój 803A

Studia I stopnia (licencjat)

Studia licencjackie: 

Zdanie matury i podjęcie kształcenia wyższego to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Obecny system edukacji oferuje możliwość wyboru spośród dziesiątków kierunków związanych z różnymi zainteresowaniami. Zarówno humaniści, jak i osoby obdarzone umysłem ścisłym mogą znaleźć dla siebie wiele interesujących propozycji. Nie bez znaczenia jest również wybór samej uczelni. Poszukując najlepszej, dobrze jest kierować się opiniami i doświadczeniem, jakie posiada dana jednostka w kształceniu studentów. Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie to jedna z najbardziej znanych w kraju instytucji o szerokim profilu kształcenia. Mamy 22-letnie doświadczenie w pracy pedagogicznej. Dołącz do grona naszych słuchaczy studiów licencjackich!

Dlaczego warto wybrać studia licencjackie pierwszego stopnia we Wszechnicy Polskiej?

Nasza uczelnia rozpoczynała pracę jako niewielka szkoła wyższa, oferująca słuchaczom zaledwie dwa kierunki: samorząd terytorialny i pedagogikę resocjalizacyjną. Obecnie studenci mogą wybierać spośród takich specjalności jak zarządzanie, administracja, finanse i rachunkowość, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, proponujemy również atrakcyjne kierunki filologiczne. Stosujemy najnowsze metody nauczania, a także współpracujemy z wieloma prestiżowymi instytucjami naukowymi, społecznymi czy administracyjnymi. Za cel stawiamy sobie nie tylko przekazanie odpowiedniej na danym kierunku studiów licencjackich wiedzy, ale również promowanie postaw obywatelskich.

Wybierz naukę i pracę, czyli studia licencjackie zaoczne

Współcześnie wielu młodych ludzi decyduje się jednocześnie na naukę i pracę zarobkową.  Najlepiej pogodzić te dwie rzeczy wybierając studia licencjackie zaoczne. Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie to doskonała szansa, pozwalająca na zdobycie wyższego wykształcenia przy jednoczesnym pozostaniu aktywnym zawodowo.

Już dziś przygotuj niezbędne dokumenty i zostań naszym studentem!

O Uczelni

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, hiszpańska, rosyjska, niemiecka, zarządzanie, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Ostatnie wiadomości
W dniach 25- 29 lipca 2022r. Wszechnica Polska gościła w ramach…