Rekrutacja: tel.  +48 608-670-533, Zapisz się online!
PKiN, VIII piętro, pokój 803A

Studia I stopnia (licencjat)

Studia licencjackie: Warszawa

Zdanie matury i podjęcie kształcenia wyższego to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Obecny system edukacji oferuje możliwość wyboru spośród dziesiątków kierunków związanych z różnymi zainteresowaniami. Zarówno humaniści, jak i osoby obdarzone umysłem ścisłym mogą znaleźć dla siebie wiele interesujących propozycji. Nie bez znaczenia jest również wybór samej uczelni. Poszukując najlepszej, dobrze jest kierować się opiniami i doświadczeniem, jakie posiada dana jednostka w kształceniu studentów. Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie to jedna z najbardziej znanych w kraju instytucji o szerokim profilu kształcenia. Mamy 22-letnie doświadczenie w pracy pedagogicznej. Dołącz do grona naszych słuchaczy studiów licencjackich!

Dlaczego warto wybrać studia licencjackie pierwszego stopnia we Wszechnicy Polskiej?

Nasza uczelnia rozpoczynała pracę jako niewielka szkoła wyższa, oferująca słuchaczom zaledwie dwa kierunki: samorząd terytorialny i pedagogikę resocjalizacyjną. Obecnie studenci mogą wybierać spośród takich specjalności jak zarządzanie, administracja, pedagogika, finanse i rachunkowość, czy filologie, wśród których proponujemy zupełnie nowe kierunki, np. skandynawistykę, czy filologię niderlandzką od podstaw. Stosujemy najnowsze metody nauczania, a także współpracujemy z wieloma prestiżowymi instytucjami naukowymi, społecznymi czy administracyjnymi. Za cel stawiamy sobie nie tylko przekazanie odpowiedniej na danym kierunku studiów licencjackich wiedzy, ale również wpojenie studentom postawy pozwalającej na bycie świadomym obywatelem.

Wybierz naukę i pracę, czyli studia licencjackie zaoczne

Współcześnie wielu młodych ludzi decyduje się zarówno na naukę, jak i pracę zarobkową. Aby pogodzić te dwie rzeczy potrzeba kompromisu, którego najlepszym wyrazem są studia licencjackie zaoczne. Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie to doskonały wybór, pozwalający na zdobycie wyższego wykształcenia przy jednoczesnym pozostaniu aktywnym zawodowo. Już dziś przygotuj niezbędne dokumenty i zostań naszym studentem.

O Uczelni

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Ostatnie wiadomości
W dniach 25- 29 lipca 2022r. Wszechnica Polska gościła w ramach…