Rekrutacja: PKiN, VIII piętro, pokój 803A
tel. +48 22 656 62 56, +48 608 670 533
Rekrutacja: PKiN, VIII piętro, pokój 803A
tel. +48 22 656 62 56, +48 608 670 533

Specjalność: Zarządzanie z technologiami informatycznymi (cyfryzacja zarządzania)

Studia z zakresu zarządzania i technologii informacyjnych we Wszechnicy Polskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie są elitarnymi studiami dwuzawodowymi. Absolwenci otrzymują dyplom licencjata z zakresu zarządzania oraz dodatkowe kwalifikacje dotyczące środowiska IT i cyfryzacji zarządzania. Wszystkie kompetencje informatyczne zostaną potwierdzone w suplemencie do dyplomu. Jednocześnie zajęcia z obszaru technologii informatycznych przygotowują studentów do egzaminu zewnętrznego ECDL Expert Certificate z zakresu użytkowania wybranych systemów informatycznych w przedsiębiorstwie, który przeprowadzany jest przez Polskie Towarzystwo Informatyczne. To student decyduje czy chce podejść do takiego egzaminu. 
    Specjalistyczne zajęcia akademickie z obszaru IT nie tylko poszerzają wiedzę z zakresu zarządzania, ale również wytyczają zupełnie nową ścieżkę kariery zawodowej. Przedstawiony program studiów, który szeroko wykorzystuje technologie informatyczne ma charakter innowacyjny i autorski, a nade wszystko wychodzi naprzeciw potrzebom zmieniającego się rynku pracy. 
     W dwóch pierwszych latach studiowania, oprócz obowiązkowych przedmiotów z zakresu zarządzania, wprowadzony został specjalistyczny moduł przedmiotów obieralnych realizowanych zarówno na pierwszym jak i drugim roku studiów – w całości związanych z informatyką i problemami środowiska cyfrowego. Student wybiera obowiązkowo dwa przedmioty z modułu przedmiotów informatycznych na pierwszym i drugim roku. W trakcie tych zajęć studenci zapoznają się z bezpieczeństwem informacyjnym, pracą w chmurze obliczeniowej i pracami projektowymi w środowisku IT, oprogramowaniem i konfiguracją zabezpieczeń, zagrożeniami w cyberprzestrzeni, a także podstawami programowania i wpływem sztucznej inteligencji. 
    Na trzecim roku studiów, oprócz obowiązkowych przedmiotów z zakresu zarządzania wprowadzone zostały specjalistyczne obowiązkowe przedmioty z zakresu IT i cyfryzacji zarządzania. Pierwsza grupa przedmiotów dotyczy ogólnych umiejętności praktycznych – przetwarzania tekstów, prac z arkuszami kalkulacyjnymi, współpracą online, web editing i pracą zdalną. Druga grupa przedmiotów skupia się na przekazywaniu konkretnej wiedzy specjalistycznej z obszaru zarządzania systemami IT, outsourcingiem informatycznym, zaawansowanych technik menedżerskich i prezentacyjnych, systemów zintegrowanego zarządzania, wykorzystywania aplikacji internetowych i mobilnych. 
 

ZAPISZ SIĘ!

Wszystkie specjalności na kierunku "Zarządzanie":

Dział Rekrutacji:
tel. +48 22 656 62 56
tel. +48 608 670 533
PKiN, VIII piętro, pok. 803A
rekrutacja@wszechnicapolska.edu.pl

Pełna oferta studiów I stopnia:

O Uczelni

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, hiszpańska, rosyjska, niemiecka, zarządzanie, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Linki
Ostatnie wiadomości
W dniach 25- 29 lipca 2022r. Wszechnica Polska gościła w ramach…