Rekrutacja: tel. +48 22 129 17 80, +48 608-670-533, Zapisz się online!
PKiN, VIII piętro, pokój 803A

Studia II stopnia (magisterskie)

Studia magisterskie II stopnia: Warszawa

Polski system edukacji przewiduje dwa rodzaje studiów wyższych: licencjackie lub magisterskie. Współczesny rynek pracy pokazuje, że osoby z tytułem magistra mają większe szanse na znalezienie lepszego zatrudnienia z wyższymi zarobkami. Dla studentów pragnących kontynuować kształcenie po uzyskaniu tytułu licencjata przewidziane są studia magisterskie II stopnia, zwane też uzupełniającymi. Jeżeli mieszkasz lub pracujesz w Warszawie, zapraszamy do skorzystania z oferty Wszechnicy Polskiej. Znajdziesz u nas ciekawe, przyszłościowe kierunki, wśród których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Interesujące uzupełniające studia magisterskie — Warszawa: kierunki

Wybierając kierunek studiów, warto z pewnością wziąć pod uwagę nie tylko własne zdolności czy marzenia, ale też to, czy takie wykształcenie pozwoli nam znaleźć dobrze płatną pracę. Wszechnica Polska przygotowała kilka ciekawych propozycji dla osób, które pragną uzyskać wykształcenie wyższe w zakresie administracji, bezpieczeństwa wewnętrznego czy pedagogiki. Nie zapomnieliśmy także o studentach planujących karierę za granicą, udostępniając im możliwość studiowania finansów i rachunkowości w języku angielskim. Ponadto mamy propozycję studiów magisterskich uzupełniających dla pasjonatów lingwistyki. Są to: filologia angielska lub hiszpańska z drugim językiem do wyboru: niemieckim, szwedzkim, niderlandzkim, rosyjskim albo francuskim lub włoskim.

Zapraszamy na studia magisterskie II stopnia w Warszawie!

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie to nowoczesna uczelnia, która kształci studentów od niemal 20 lat. Jako wpisana do rejestru niepaństwowych placówek edukacyjnych spełnia wszelkie kryteria przewidziane dla tego typu miejsc. Do wyboru słuchaczy jest aż 7 kierunków, a działalność placówki ukierunkowana jest na potrzeby oraz oczekiwania osób pragnących zdobyć wykształcenie, które zaowocuje w przyszłości znalezieniem atrakcyjnego zatrudnienia. W przypadku pytań dotyczących studiów magisterskich II stopnia serdecznie zapraszamy do kontaktu.

O Uczelni

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Ostatnie wiadomości
W dniach 25- 29 lipca 2022r. Wszechnica Polska gościła w ramach…