Rekrutacja: tel. +48 22 656 62 56, +48 608 670 533, Zapisz się online!
PKiN, VIII piętro, pokój 803A

Studia II stopnia (magisterskie)

Studia magisterskie II stopnia: 

Polski system edukacji przewiduje dwa rodzaje studiów wyższych: licencjackie lub magisterskie. Współczesny rynek pracy pokazuje, że osoby z tytułem magistra mają większe szanse na znalezienie lepszego zatrudnienia z wyższymi zarobkami. Dla studentów pragnących kontynuować kształcenie po uzyskaniu tytułu licencjata przewidziane są studia magisterskie II stopnia, zwane też uzupełniającymi. Jeżeli mieszkasz lub pracujesz w Warszawie, zapraszamy do skorzystania z oferty Wszechnicy Polskiej. Znajdziesz u nas ciekawe, przyszłościowe kierunki, wśród których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Interesujące uzupełniające studia magisterskie: 

Wybierając kierunek studiów, warto z pewnością wziąć pod uwagę nie tylko własne zdolności czy marzenia, ale też to, czy takie wykształcenie pozwoli nam znaleźć dobrze płatną pracę. Wszechnica Polska przygotowała kilka ciekawych propozycji dla osób, które pragną uzyskać wykształcenie wyższe w zakresie administracji, bezpieczeństwa wewnętrznego czy pedagogiki. Nie zapomnieliśmy także o studentach planujących karierę za granicą, udostępniając im możliwość studiowania finansów i rachunkowości w języku angielskim. Ponadto mamy propozycję studiów magisterskich uzupełniających dla pasjonatów lingwistyki. Są to: filologia angielska lub hiszpańska z drugim językiem do wyboru: niemieckim, szwedzkim, niderlandzkim, rosyjskim albo francuskim lub włoskim.

Zapraszamy na studia magisterskie II stopnia!

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie to nowoczesna uczelnia, która kształci studentów od niemal 20 lat. Jako wpisana do rejestru niepaństwowych placówek edukacyjnych spełnia wszelkie kryteria przewidziane dla tego typu miejsc. Do wyboru słuchaczy jest aż 7 kierunków, a działalność placówki ukierunkowana jest na potrzeby oraz oczekiwania osób pragnących zdobyć wykształcenie, które zaowocuje w przyszłości znalezieniem atrakcyjnego zatrudnienia. W przypadku pytań dotyczących studiów magisterskich II stopnia serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Studia uzupełniające (magisterskie): stacjonarne lub niestacjonarne

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie jest miejscem, w którym zależy nam na udostępnieniu możliwości zdobycia pożądanej wiedzy przez różnorodnych kandydatów o odmiennych oczekiwaniach. Właśnie z tego powodu można u nas znaleźć zarówno kierunki studiów magisterskich II stopnia prowadzone w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym, jak i te, które odbywają się wyłącznie w formie zaocznej. W ten sposób z oferty mogą skorzystać osoby planujące poświęcać większość swojego czasu na naukę, a także te już pracujące, chcące pogodzić pracę zarobkową z rozwojem swojej wiedzy oraz umiejętności.

Specjalności na kierunkach studiów magisterskich na naszej uczelni

Decydując się na studia magisterskie na naszej uczelni w Warszawie, możesz liczyć nie tylko na atrakcyjne, przyszłościowe kierunki, ale również na fascynujące i rozwijające specjalności w ich ramach. Studenci bezpieczeństwa wewnętrznego mogą wybrać na przykład kryminalistykę i kryminologię, ochronę porządku i bezpieczeństwa publicznego lub sztuczną inteligencję w służbach specjalnych, natomiast na osoby na pedagogice czeka zarządzanie oświatą, resocjalizacja albo terapia pedagogiczna. To jednak wyłącznie przykłady — zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty studiów magisterskich II stopnia.

O Uczelni

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, hiszpańska, rosyjska, niemiecka, zarządzanie, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Ostatnie wiadomości
W dniach 25- 29 lipca 2022r. Wszechnica Polska gościła w ramach…