Rekrutacja: tel. +48 22 656 62 56, +48 608-670-533, Zapisz się online!
PKiN, VIII piętro, pokój 803A

Finanse i rachunkowość

Studia: II stopnia
Tryb: niestacjonarne
Czas trwania studiów: 2 lata (4 semestry)
Język wykładowy: język polski
Uzyskiwany tytuł: magister
Specjalności: Finanse i rachunkowość przedsiębiorstwa, Finanse publiczne, Rachunkowość i audyt finansowy

Studia kształcą wysoko kwalifikowanych specjalistów. Kierunek ten znajduje zastosowanie w instytucjach rachunkowych, przedsiębiorstwach agrobiznesu, uczelniach i innych placówkach naukowo – badawczych, agencjach konsultingu.

Absolwent studiów magisterskich zna i rozumie pojęcia, zasady i instrumenty z zakresu matematyki finansowej oraz ma wiedzę na temat możliwości ich zastosowania do rozwiązywania problemów finansowych podmiotów sektora finansów publicznych, rynków finansowych, przedsiębiorstw, banków oraz zakładów ubezpieczeń. Wykwalifikowana kadra nie tylko nauczy ale i pokieruje swoich studentów jak najkorzystniej wykorzystać poznane umiejętności, gdzie je zastosować w praktyce.

Uzyskane kwalifikacje ułatwią znalezienie pracy w zakresie: specjalisty zarządzania finansami, specjalisty rachunkowości, specjalisty auditingu i rewizji finansowej, prywatnego doradcy finansowego, pracownika rozliczeń kadrowych i administracyjnych.

Na wszystkich kierunkach studiów oferujemy możliwość wyboru modułów kształcących kompetencje specjalne z zakresu: przygotowania, zarządzania i rozliczania projektów, przygotowania do pracy dla jednostek samorządu terytorialnego, przygotowania do biznesu, języka obcego z obszaru biznesu.

Specjalności dostępne na kierunku "Finanse i rachunkowość":

Dział Rekrutacji:
tel. +48 22 656 62 56
PKiN, VIII piętro, pok. 803A
rekrutacja@wszechnicapolska.edu.pl

Pełna oferta studiów II stopnia:

O Uczelni

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Ostatnie wiadomości
Zapraszamy na wykład online: “Rhetoric and Political Communication in…
Członkowie koła pedagogicznego PAEDAGOGICA zorganizowali świąteczne…