Rekrutacja: tel. +48 22 656 62 56, +48 608 670 533, Zapisz się online!
PKiN, VIII piętro, pokój 803A

Język dyplomacji i instytucji międzynarodowych

W ramach specjalizacji oferowany jest poszerzony program studiów języka angielskiego. Poszerzenie obejmuje analizę lingwistyczną aktów prawa międzynarodowego i przyjętych procedur protokołu dyplomatycznego oraz studia z zakresu teorii i historii dyplomacji. W programie tej specjalności umieszczone zostały trzy grupy przedmiotów: studia z zakresu filologii angielskiej obejmujące język prawa międzynarodowego i dyplomacji; zagadnienia historii i teorii dyplomacji, międzynarodowej ochrony praw człowieka oraz metod i technik współczesnej dyplomacji; przedmioty praktyczne takie jak sztuka negocjacji oraz protokół i praktyka dyplomatyczna.

Absolwenci tej specjalizacji obok wymaganych w instytucjach międzynarodowych, wysokich kwalifikacji językowych, dysponować będą także wiedzą z zakresu międzynarodowego prawa publicznego i prywatnego oraz posiadać praktyczne umiejętności związane z pracą organizacji międzynarodowych i placówek dyplomatycznych.

Wszystkie specjalności na kierunku
Filologia niemiecka (Germanistyka):

Dział Rekrutacji:
tel. +48 22 656 62 56
tel. +48 608 670 533
PKiN, VIII piętro, pok. 803A
rekrutacja@wszechnicapolska.edu.pl

Pełna oferta studiów I stopnia:

O Uczelni

Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, hiszpańska, rosyjska, niemiecka, zarządzanie, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Linki
Ostatnie wiadomości
W dniach 25- 29 lipca 2022r. Wszechnica Polska gościła w ramach…